Uzun yıllardır kumaş ürünlerimizin üzerine size özel mesajınızı baskı olarak uygulayarak, çalışanlarınızı özel hissettirecek kıyafetler hazırlamaktayız. Kumaş giysi ve aksesuarlarınızın birçok modelinin üzerine sizin belirleyeceğiniz mesaj, isim, tarih ya da baş harfler gibi notları ekleyerek, ürününüzü benzersiz ve özel kılmaktan memnuniyet duymaktayız.

Ürünün üzerine baskı yapılacak en uygun yeri uzman ve ustalarımız belirleyecek olup, bu özen ve emek gerektiren işlem için sizlere bir çok alternatif sunulacaktır.

Sizlere hazırlayacağımız koleksiyonlarımız son derece yaratıcı ve tecrübeli professional designerlerimiz tarafından sizlere özel olarak hazırlanır.

Baskı yaptırmak istediğiniz mesajınız, boşluklar ve noktalama işaretleri ve logo olabilir. Sadece size özel ve eşsiz hazırlanan bu ürünlerin iadesi veya değiştirilmesi mümkün olmayacağı için, mesajınızdaki yazım ve noktalama işaretlerine dikkat etmenizi, aklınıza takılan her türlü soru için müşteri hizmetlerimiz ile görüşmenizi rica ederiz.